اخبار

حضور محصولات بینگو پلاس در 16امین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران

برند بینگو پلاس امسال نیز جهت معرفی محصولات جدید و دستاوردهای خود میزبان مخاطبین گرامی در شانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران خواهد بود. نمایشگاه از روز 24 شهریور 96 فعالیت خود را آغاز و تا پایان روز 27 شهریور ادامه دارد. 

تابستان امسال عروسک بینگو در شهربازی ارم حضور پیدا کرد و اوقات خوشی را با کودکان و خانواده های آن ها رقم زد. این مراسم در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته برگزار می شود و توزیع کیک های بینگو به کودکان و خانواده ها صورت می گیرد.

 

بینگوپلاس محصول جدید خود، کیک براونی را روانه بازار کرد. این کیک های براونی که در دو نوع غنی شده با روی و دوقلوی غنی شده با ویتامین دی و کلسیم می باشند، نسبت به نمونه های داخلی و خارجی موجود در بازار از کیفیتی متمایز برخوردارهستند. کیک های براونی بینگوپلاس را به زودی می توانید از تمام فروشگاه های زنجیره ای و سایر فروشگاه های سراسر کشور خریداری نمایید. 

عضو انجمن شیرینی و شکلات از تولید کیک غنی‌شده با کلسیم و ویتامین D برای اولین بار در ایران خبرداد و گفت: استفاده از غذاهای غنی‌شده با توجه به هزینه کمتر و مصرف ساده‌تر به خصوص در اطفال، جایگزین تجویز مکمل‌های دارویی شده است.

در اين مراسم شركت دالين مهر افتخار ميزباني از آقای دکتر فاضلی رئیس سازمان غذا و دارو و آقای مهندس فلاحتي دبير انجمن صنایع روغن نباتي ايران و آقای مهندس خليلي دبير سابق این انجمن را داشت.

اين مراسم با سخنراني دكتر فضلي مدير عامل محترم گروه صنعتي گلرنگ، مهندس سزاوار مدير عامل محترم شركت پاكشو، جناب آقای مهندس فخريان مدير عامل محترم شركت گلرنگ پخش و مهندس كريمي مدير عامل محترم شركت دالين مهر آغاز گرديد.

غذاهای فراسودمند در نمایشگاه مکمل های غذایی و رژیمی 1394 سومین همایش مکمل های غذایی و رژیمی  28 تا30 مرداد ماه  در هتل المپیک تهران برگزار شد. د روز دوم این همایش بینگوپلاس با حضور در غرفه انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند، ضمن معرفی کیک های پروبیوتیک خود به بازدید کنندگان، به تو ضیح در خصوص خواص و ویژگی های کیک های غنی شده ی خود پرداخت.