اخبار

حضور بینگو در نمایشگاه بین المللی آگروفود

 

بینگوپلاس در بیست و یکمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته-آگروفود در سالن 25b  میزبان مهمانان خود است.

با توجه به نقش ارزنده و مهم نمايشگاههای بين المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنايع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرين دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و همچنين بمنظور معرفی توان توليد و صادرات کشور «بیست و یکمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع - ايران آگروفود 2014» ازتاريخ 9 لغايت 12 خرداد ماه 1393 با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ايران و با همکاری شرکت سهامی نمايشگاههای بين المللی جمهوری اسلامی ايران، براي بیست و یکمین سال متوالي توسط شرکت پالار سامانه در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار خواهد شد.

در راستای هر چه تخصصی تر شدن فضای برگزاری نمايشگاه و بهره گيری و استفاده هرچه بيشتر مشارکت کنندگان و بازديدکنندگان، نمايشگاه امسال نيز در ســه بخش تخصصــي«ايران فود»، «ايران فودتک»  و «ايران آگرو» با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

بینگو نیز با ارائه محصولات جدید و غنی شده در قالب غرفه دالین مهر در کنار دیگر برندهای این شرکت در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.