معرفی شرکت

آخرین اخبار بینگوپلاس

« »
24
بهمن1391

مواد غذایی

غذا و تغذیه ، بی‌شک مهمترین موضوع مورد بحث دنیای امروز را تشکیل می‌دهد. افزایش آ...

20
اسفند1391

نقش روی بر سلامت کودکان

مطالعات اولیه ارتباط روی و رشد در ایران و مصر در حدود سه دهه قبل انجام شد . پسرا...

20
اسفند1391

اثر روی بر رشد قدی و ضریب هوش

مطالعات نشان داده است که اثرات نامطلوب روی در دوران جنینی و 2 سال اول زندگی بر ر...

04
ارديبهشت1392

برگزاری مراسم رونمایی از نخستین کیک غنی شده با روی در ایران

در تاريخ 16 ارديبهشت ماه سال 1392 مراسم رونمايي از نخستين كيك غني شده باروي در ا...

16
ارديبهشت1392

رونمايی از كيك بينگو پلاس

در اين مراسم شركت دالين مهر افتخار ميزباني از آقای دکتر فاضلی رئیس سازمان غذا و...

24
بهمن1392

تاثیر روی بر سلامت انسان

هر ماده غذایی برای این که بتواند نقش موثری در بدن ایفا کند، افزون بر سالم و تازه...

دالین مهر

شركت دالین مهر در خرداد 1386 تأسیس شد. كارخانه دالین مهر که برای تولید كیك، کلوچه، کوکی، و بسته بندی قند و شكر طراحی شده است، در دی ماه 1387 به بهره برداری رسید. ماشین آلات این کارخانه با بهره گیری از دانش روز ایتالیا ساخته و نصب گردیده و توان تولید روزانه 30 تن از انواعCup Cake و Muffin را دارد. طراحی ساختمان ها و ماشین آلات کارخانه دالین مهر با بهره گیری از آخرین استانداردهای HACCP انجام یافته و این كارخانه با كیفیت كارخانجات اروپایی ساخته شده است.
در سال های اخیر این شركت از ابعاد گوناگون ظرفیت تولید، كیفیت و تنوع محصولات، شبكه توزیع سراسری و صادرات گسترش بسیار زیادی پیدا كرده است. كیفیت بی مانند محصولات شركت دالین مهر سبب شده است كه بخش عمده ای از تولیدات این شركت به خارج از ایران صادر شود.
شركت دالین مهر با نوآوری خود، با كیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را در حجم تولید بالا به بازار عرضه می نماید.
تمامی فرآورده های شركت دالین مهر در ردیف با كیفیت ترین و سالم ترین محصولات كیك و كلوچه كشور به شمار می آیند. زیرا مواد اولیه لازم جهت تولید محصولات از با كیفیت ترین مواد خارجی تهیه می شود.
شركت دالین مهر با هدف ارائه سبد کامل محصول، طیف گسترده و متنوعی از كیك های غنی شده را برای اولین بار در ایران با طعم های مختلف در برنامه توسعه خود قرار داده است. هم اکنون کیک های غنی شده با روی، ویتامین دی و کلسیم با برند بینگوپلاس علاوه بر بازار ایران به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد.
متخصصین و مدیران جوان و مجرب این مجموعه از برجسته ترین های این حوزه در كشور محسوب می شوند. شركت دالین مهر قصد دارد با استفاده از تكنولوژی و دانش روز و استفاده از مواد اولیه و بسته بندی با كیفیت و زیبا، چشم انداز دست یابی به نوآورترین واحد تولیدی كیك و كلوچه در كشور را برای خود در نظر گیرد.
دالین مهر دارای آزمایشگاههای كنترل كیفیت و تحقیق و توسعه قوی و فعال بوده و همواره در حال بهبود كیفی محصولات فعلی، و طراحی و توسعه محصولات جدید است. این کارخانه سعی دارد تا با استفاده از بهترین مواد اولیه با بالاترین کیفیت، محصولاتی مورد پسند ذائقه مصرف کنندگان تولید نماید.